szobatisztasági probléma

Kezdőlap » Fórumok » Kérdezz / Felelek » szobatisztasági probléma

• This topic is empty.
4 bejegyzés megtekintése - 31-34 / 34
  • Szerző
    Bejegyzés
  • #4214 Reply
    Molnár Amanda
    Vendég

Jó napot!Én segitséget szeretnék kérni abba hogy van egy 8 hónapos máltai selyemkutyám és még mindig bepisil sürün le van vive ha kint pisil meg van dicsérve jutalom falat munden de mégis hiába próbálom rajta kapni amig ott vagyunk vele addig nem pisil ha kijövünk akkor rögtön próbáltuk meg lesi de érzi hogy figyeljük előre is köszönjük válaszát!

#4288 Reply
    Béber Endréné
    Vendég

Jó napot. Óriási problémám van a kutyusommal. Egy közel 1 éves yorki kislány. Amióta hozzánk került pelenkára pisil,kakil. Ha lemegyünk és órákig lent vagyok vele akkor sem csinál lent semmit. Felérünk és első dolga rohan a pelenkára. Lányaim kertes házban laknak kiengedjük az udvarra, de egész idő alatt semmi.Órákig kibírja,hazaérünk rögtön pelenka..
    Na most jön a váratlan fordulat,újabban az ágyra pisil. Mindegy hogy ágynemű,ágyterítő. Hiába szidom meg hogy nem szabad, 2-3 nap és újból ott a pisi.Tudja hogy rosszat csinált,mert ha szólok hogy jöjjöj oda rögtön e lbujik./soha nem kapott ki/.El kezdtünk kutyaiskolába járni de 1-2 alkalom után elkezdett tüzelni így szüneteltettük. Most,mivel kicsi kutya félek hogy megfázik,de majd újra kezdjük.Szeretném a segítségét kérni. Köszönettel:Béberné

#4520 Reply
    Budai Katalin
    Vendég

Kedves Yvette!
    Multheten pénteken kaptam egy bichon havanese kiskutyát.. Tudom néhány nap telt még csak el. De úgy néz ki a kutyus valamiért nagyon félre ért. Az előző kutyám 1 hét után szoba tiszta volt. Két óránként felkelek és kiviszem a kutyust EÜ dolgok elintezesere. Ez éjjel is rendben van nem pisil kakil be. Első nap történt csak meg. Hétfő óta dolgozom újra
    Napkozben kenelben van. Kiveszik pisilni kakilni. Nem is csinálja a dolgát a helyére. Amikor haza érek azonnal kiveszem és szintén viszem pisi kakira. Ez megtortenik legalábbis a pisi része… De amint bejovok és elfprdulok vagy kezet mosok
    Két perc leforgasa után a kutyám a szőnyegre csinál és ma kétszer be is pisilt. 9.heteben van. Tudom sok türelem kell hozzá. A pelenkara nem is áll módomban rá szoktatni. A kérdésem az lenne tudnék e esetleg valamit még csinálni?! Egyszerűen úgy érzem valamit nem csinálok jól. Pedig alig alszom. Nagyon nagyon igyekszem

#5195 Reply
    Kata
    Vendég

Kedves Yvett,
    Szuper tanácsokat olvasok itt, de egyik sem fedi le az én problémámat.
    Van egy kb 1,5 éves befogadott csivava keverék fiúcskám, aki egy tündér. Okos hallgat rám, cserébe én nem babusgatom agyon, ritkán van kézben, ölben, nem alszik az ágyamban és a kanapéra sem jöhet fel. Inkább én megyek le hozzá a szőnyegre játszani szeretgetni. Elég következetesen és szigorúan nevelem de szeretetben.
    Éjszaka ügyesen kibírja fél 10-től 7-ig a 9-10 órát. DE, ha napközben elmegyek dolgozni akkor a 9-et se és a 8-at se.
    Amúgy szobatiszta ha 5-6 óránként leviszem mint hétvégén. Sőt jelzi hogy menjünk és éjszaka is felébreszt, de a munkaidőm nem bírja ki. Egész nap alszik, nézem őt kamerán.
    Ez már fél éve tart. Már mindent kipróbáltam. És mivel fiú a szobawc sem jöhet szóba mert felemeli a lábát és megy mindenhova. Elég kellemetlen szagok vannak a frissen felújított lakásomban, ami kezd zavaróvá vállni, akárhogy is védekezek és takarítok.
    Lehet hogy nem képes rá? Lehet hogy kicsi a hólyagja?
    Hogyan tudnám rászoktatni a 9 órára?
    Esetleg “bosszúpisi”?
    Nagyon köszönöm a válaszát!
    Kata

4 bejegyzés megtekintése - 31-34 / 34
Válasz erre: szobatisztasági probléma
Információid: