Újfundlandi fedeztetés

Ennek a témának 1 hozzászóló-ja van, 6 válasz-t tartalmaz és utoljára  Pekár Róbert frissítette 5 nap ezelőtt.

Megjelenítve 7 bejegyzés (összesen 7)
Szerző Bejegyzés
Szerző Bejegyzés
2015. október 25. vasárnap - 18:40 #3734

Gajdos Martina

Újfundlandi fajtiszta, kan kutyámnak keresek fedeztetésre partnert, elsősorban Debrecenben vagy környékén. Törzskönyve sajnos nincs, de a szüleinek volt, és az én kedvencem is magán hordja a fajta minden ismertetőjelét. Akinek felkeltette az érdeklődését a hirdetésem, kérem, jelezze e-mailben.

2016. szeptember 15. csütörtök - 12:39 #3846

Mári Sándor

Üdvözlöm Martina!
Remélem még nem késtem le a Fundi fiú általi fedeztetési ajánlatról, …még most is aktuális.
Nekünk is hasonló történetű Fundink van, nincs törzskönyve, de fajtatiszta.
Nem versenyek vagy tenyésztés miatt vettük, hanem családi hobbi kutyának.
A kislány elérte a 3,5 évet és a mostani tüzelésnél szeretnénk fedeztetni.
Az ön kutyája milyen idős? Hány kilós? Hogy nézz ki?
Fedezett már?
Várom válaszát.
Üdv.: Mári Sándor, Sarkad

2016. december 1. csütörtök - 19:44 #3864

Bicskei Tünde

Szép estét!
Nem tudom, hogy aktuális volt-e még az aktuális hirdetésben a kan kutyus “ajánlata”. Nekem is van egy fekete-fehér fajtiszta, de nem törzskönyvezett kutyám Gárdonyban, ha érdekli.
Képeket szívesen küldök.
Üdv:
B.Tünde

2017. június 21. szerda - 17:09 #3945

Pircsi Domi

Szé napot kívánok mindenkinek! 4 éves fajta tiszta lány kutyámnak keresek fajta tiszta fiút Hszoboszlón lakunk. hálásan köszönöm a segítségeteket!!

2017. november 14. kedd - 21:53 #4092

bakter

Szep estet tisztelt hirdeto! Erdekelne az ujfundlandi hirdetese mert nekem is van egy fajtiszta fundim es egy fiut keresnenk neki. Egy elerhetoseget kerhetnek mert nem tudok onnek irni e-mailt csak erre a feluletre engedi. E-mail: risefun@freemail.hu
Ezen az e-mailen el tudd erni. Elore is koszonom.

2017. november 25. szombat - 20:48 #4096

Király Erzsébet

Gyönyörű 6 éves, fajtiszta, fiú Újfundlandi kutyus várja pároztatásra leendő “barátnőjét”!Baranyában lakunk.

2018. szeptember 17. hétfő - 12:33 #4207

Pekár Róbert

Szép napot!
2 eves Ujfundlandi fajtiszta, torzskonyv nelkuli, kan kutyusunkkal fedeztetnenk.
Udv. Pekár Róbert
Tel.: +36707747248
Tatabanya

Megjelenítve 7 bejegyzés (összesen 7)
Válasz erre: Újfundlandi fedeztetés
Információid:

<a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>