Szobatisztasagi es nevelesbeli gondok

Kezdőlap » Fórumok » Kérdezz / Felelek » Szobatisztasagi es nevelesbeli gondok

Ennek a témának 1 hozzászóló-ja van, 0 válasz-t tartalmaz és utoljára  Kántor Krisztina frissítette 634 nap ezelőtt.

1 bejegyzés megtekintése
Szerző Bejegyzés
Szerző Bejegyzés
2016. szeptember 28. szerda - 19:37 #3852

Kántor Krisztina

Sziasztok,

A 8 eves yorkie kiskutyam ejjelente bepisil. Eddig kerteshazban tartottuk, de most felkoltoztem pestre egy lakasba, az elso 3 hetben nem volt vele gond, napi 5x levittem setalni. Ezt ma is betartom, hasonlo idokozonkent viszem le, illetve csak a szabadbeli pisilest jutalmazom. Nem hasznalok pelust es hasonlokat, otthon, a kerteshazban nem volt gond mivel leginkabb kint tartottuk. Az elmult 3 napban minden este reggelre virradoan pisit talaltam a szonyegen, nem ertem mi tortenhetett! Este 11 kor meg egy gyors pisire le szoktam vinni es reggel 7 kor pedig mar a pisire ebredek. Napkozben ha itthon hagyom, nincs gond vele, de nem ertem miert nem birja ki reggelig, ha elotte ezzel nem volt gondunk. Illetve a masik gondom, hogy a bepisilesert leszidtam illetve rautottem a fejere kicsit, tudom nem kellett volna de ugyereztem nem igazan hat ra a szo. Azota fel tolem es ugyerzem utal, de tenyleg, ha hivom elindul a masik iranyba es kerul engem, ezt az elso pisi ota csinalja, de csak az utolsonal kapott a fejere. Mit tehetnek az erdekeben hogy vegre szot fogadjon es megertse hogy mit varok el tole??
Elore is koszonom a valaszaitokat!

1 bejegyzés megtekintése
Válasz erre: Szobatisztasagi es nevelesbeli gondok
Információid:

<a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>