Problémás szobatisztaság

Kezdőlap » Fórumok » Kérdezz / Felelek » Problémás szobatisztaság

Ennek a témának 1 hozzászóló-ja van, 0 válasz-t tartalmaz és utoljára  Somogyi Vivien frissítette 1 hónap ezelőtt.

1 bejegyzés megtekintése
Szerző Bejegyzés
Szerző Bejegyzés
2019. augusztus 15. csütörtök - 07:58 #4525

Somogyi Vivien

Üdv!

Adott egy 10 hónapos, keverék (közepes testű), mentett lány kutyus. 3 hónapja van nálunk, az első hónapban sikerült szobatisztaságra szoktatnunk, mindig jelzett, ha le akart menni. Július közepén lett ivartalanítva, utána nagyjából két héttel kezdődött a jelenlegi probléma. Kibírja azt az időt, amíg nem vagyunk otthon, de amint hazaérünk és indulnánk sétálni, bepisil. Vagy a lift előtt, vagy a liftben, vagy a ház bejáratánál, de szinte sosem bírja ki, amíg kiérünk. Ha leszidom, csak tovább pisil, így már nem is merem megdorgálni… Mit tudok tenni? Az nem lehet, hogy ne tudná visszatartani, hisz eddig ment. Nem tudom, mi változott. Egy hete otthon voltam betegen, akkor is a megszokott időben lett sétáltatva, akkor semmi baleset nem történt. Nem tudom mi tévő legyek…

1 bejegyzés megtekintése
Válasz erre: Problémás szobatisztaság
Információid:

<a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>