Menhelyes félős kutyus

Kezdőlap » Fórumok » Kérdezz / Felelek » Menhelyes félős kutyus

Ennek a témának 1 hozzászóló-ja van, 0 válasz-t tartalmaz és utoljára  Nagy Dóra frissítette 375 nap ezelőtt.

1 bejegyzés megtekintése
Szerző Bejegyzés
Szerző Bejegyzés
2017. december 8. péntek - 23:22 #4097

Nagy Dóra

Jó Napot Kívánok!
Lenne egy nagyon nagy problémám. Van egy 1 éves keverék kiskutyám akit menhelyről fogadtam örökbe.(akkor volt 6 hónapos) A menhelyen mondták hogy egy vidéki menhelyről hozták fel a testvérével. A gondom az hogy a mai napig annyira félős hogy a séta csak egy adott területre korlátozódik. Mihelyt próbálnám másfelé vinni megmakacsolja magát és szinte úgy kell áthúznom az utca másik felére. Az emberektől és a kutyáktól is eggyaránt fél illetve ha megállok hogy egy kicsit szokja a másik kutya jelenlétét két verziója van. Vagy bújik mögém vagy levegőnek nézi és abbszolute nem foglalkozik vele. Az utcán illetve a megszokott kis területen se játszik futkározik csak elvégzi a dolgát és futna haza. Több mint fél év után eljutottunk oda hogy ha futok vele akkor megtudom mozgatni illetve egy kisebb húzás nyúzás után átjön a másik járdára, de hosszabb útra nem tudom vinni mert az maga a 3. Világháború. A hátán van pár heg amiből arra következtetek hogy bánthatták. Nem tudom hogy próbáljam meg hogy nyisson a világ felé. Tudna valami tanácsot adni? Vagy haggyam hogy akkor lépjen ha ő szeretne?
Köszönöm a válaszát

1 bejegyzés megtekintése
Válasz erre: Menhelyes félős kutyus
Információid:

<a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>