A már szobatiszta kutyám ujra bepisil-kakil

Kezdőlap » Fórumok » Csevegő » A már szobatiszta kutyám ujra bepisil-kakil

Ennek a témának 1 hozzászóló-ja van, 78 válasz-t tartalmaz és utoljára  Csonka Andi frissítette 1 hónap ezelőtt.

Megjelenítve 4 bejegyzés (összesen 79)
Szerző Bejegyzés
Szerző Bejegyzés
2019. január 22. kedd - 18:13 #4293

Tóth Andrea

Sziasztok! Van egy három éves havannai pincsim. Tökéletesen szoba tiszta volt három hónappal ezelőttig. Most viszont reggelre majdnem mindig bekakil. Már változtattam azon,hogy késöbb adok neki vacsit ,de át sem jön be ! Segítsetek,mit tegyek! ????

2019. február 26. kedd - 07:58 #4366

Gabi

Jó napot.

Lassan 2 éves fiúcska yorki kutyám van, extra mini méret. Mi is mint egy előzően hozzászóló gazdni télen hoztuk el, azt tanácsoták ne vigyük le a picit a hóba főként míg nincs meg az egész oltása. Pelussal kezdtünk, de kb 2 hónapot tartott a pelus időszak. Első emeleten lakom egy apartmanházban, nagy udvarral. A kutyus sokat van lent, van, hogy óránként lemegyek dohányozni ilyenkor minidg lejoön velem, szalad egy kört pisil mindnehová 2 cseppet, sokszor magától szalad fel ha megunta. Szóval a kintléttel nincs baj. Mégis mindig bepisil bekakil. Párom idegei már teljsen kivannak az az igazság mert hiába minden tisztító szer, meg szellőztetés érződik a lakásban.Lent mindig megdícsérjük fent szídást kap, de csak a szagra mert rajtakapni sosem lehet, ugyanis minidg éjszaka vagy ha nem vagyunk otthon akkor csinálja. De mire hazaérek már bebújik az asztal alá anélkül, hogy szólnék hozzá, mert tudja rosszat csinált. A minap történt épp, hogy levittem pisilni, utána elmentem vásárolni. 30 percig voltam távol, mire hazajöttem bepisilt. Természetesen én is kivagyok már, mert minden nap appal kezdem, hogy kakiszedés, pifitörlés fertőtlenités. Sokszor van, hogy 3 akár 4-szer is odapisíl. Múltkor 3-szor kakilt be mire hazaértem. Kaja viz nincs előtte. én adom neki, szóval unalmába nem iszik.
Köszönöm a válaszát.

Üdvözlettel, Gabriella

2019. július 14. vasárnap - 14:08 #4495

Tímea

Van egy lassan 4 hónapos keverék kutyusom 1 hete kaptam kb naponta többször is kiviszem megsétáltatni hogy elvégezze a dolgát (úgy tudom 3 hónapos kórtól lehet már megkapta az összes oltást) de úgy érzem felesleges. Ahol éppen akarja ott végzi el a dolgát és sajnos nagyon sokszor bent végzi el.

2019. szeptember 11. szerda - 15:37 #4529

Csonka Andi

Sziasztok! Az én kutyám 3 éves és Tacsi fèle! Párommal elkoltoztunk és őt is hoztuk magunkkal! Előtte is panelban volt most is abba került! Viszont most állandóan bent végzi el a dolgát és már odáig mentünk el hogy egy szőnyeget ki kellett dobnunk! Most az agyunkat célozta be magának persze amikor épp suliban vagyunk mire haza érünk itt vár minket a meglepetés. Segítsetek kérlek!!!!!

Megjelenítve 4 bejegyzés (összesen 79)
Válasz erre: A már szobatiszta kutyám ujra bepisil-kakil
Információid:

<a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>